fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fushatat

Etiketim: fushatat

Facebook bllokon fushatat e manipulimit nga Irani dhe Rusia

0
Rrjeti social Facebook njoftoi se ka bllokuar katër operacione të manipulimit publik, të udhëhequra nga grupe, që paraqiteshin si përdorues të rrjetit social dhe...