fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fusha

Etiketim: fusha

Zbulimi tronditës/ Fusha magnetike e Tokës po dobësohet

0
Ekspertët kanë zbuluar mes Afrikës dhe Amerikës së Jugut një rajon të madh me intensitet magnetik të zvogëluar, të quajtur “Anomalia e Atlantikut të...

​Ferizaj së shpejti me fusha tenisi e pingpongu

0
Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu bashkë me kryetarin e Federatës së Tenisit të Kosovës Mejdi Rexhepi dhe ish-kryetarin e kësaj Federate, Shkelzen...