fbpx
25 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Floyd Mayweather

Etiketim: Floyd Mayweather

Propozimi i çmendur i Khabib: Mayweather le të ndeshet me mua...

0
Ndeshja që ndryshoi historinë e boksit dhe arteve marciale, ishte ajo e cila u zhvillua në gusht të vitit 2017, mes Floyd Mayeather dhe...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS