18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Flasin

Etiketim: flasin

Të gjithë flasin për dashurinë e nënës, ama shumë pak flasin...

0
E keni vënë re edhe ju që i kushtohet një rëndësi e veçantë dashurisë së nënës, ndërkohë që pëmenden mërrallë dashuria dhe sakrificat që...

Fier/ Djali masakroi me thikë nënë e tij, flasin fqinjë: Kishte...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, pasi një 50-vjeçare është plagosur me thikë nga djali i saj. Burime për median bëjnë me dije...

“Këto janë budallallëqe” flasin të akuzuarit nga SHISH për spiunazh

0
Një raport vjetor i nxjerrë pak ditë më parë nga SHISH, brenda së cilit tregohej një rast zbulimi i një rrjeti spiunazhi të një...

Gjërat më të sikletshme që partnerët i kanë kërkuar gjatë seksit...

0
Gjuha e pistë e seksit ka ndryshuar ndjeshëm.Aq sa ndonjëherë dëshirat e errtëta kthehen në situata të sikletshme prej të cilave do thjesht të...
Në një lidhje të drejtpërdrejtë, Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj do të flasin rreth temës së bu…

Në një lidhje të drejtpërdrejtë, Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj do...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, tashmë ka prezantuar projektin e ri "Thuaje", që është jashtë fushës së ekranit e po ashtu asaj...

Në pritje të DEA-s amerikane/ Flasin prokurorë dhe zyrtarë policie: Çfarë...

0
Një postbllok i Policisë Rrugore ka mbirë prej pesë ditësh në hyrjen e Terminalit Lindor në Portin e Durrësit, ku historikisht janë shkarkuar mineralet....

Ethet presidenciale/ Të gjithë po flasin me të gjithë! PS nuk...

0
Në  pritje të raundit të parë të  zgjedhjes së Presidentit në Parlament, në kampin blu kanë nisur negociatat për të gjetur si fillim  dakordësinë...

“Jemi tronditur”, flasin qytetarët që ranë në lumë

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka shkuar në spitalin e Traumës për të vizituar të lënduarit nga aksidenti i ndodhur sot në Tiranë, ku...

Vrasja e Merushes nga vjehrri, flasin komshinjtë: Ish-burri e kërkoi 3...

0
Fqinjët e Merushe Hazizit që u vra dje nga vjehrri kanë folur për Abc."Ka ardhur 3 herë e ka kërkuar ish burri. Ishte ndarë...

Fenomeni i pazakontë, pula të ngordhura në bregdetin e Shëngjinit –...

0
Pula të ngordhura u konstatuan mëngjesin e së dielës në bregdetin e "Ranës së Hedhun" në Shëngjin të Lezhës. Fenomeni i pazakontë u raportua...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS