fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fierzës

Etiketim: Fierzës

Për herë të parë që nga ndërtimi, riparohet porta tre në...

0
Hidrocentrali i Fierzës, më i madhi në vend ka nisur punën në vitin 1978 dhe prej asaj kohe nuk ishin kryer riparime në portat...