fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Faljen

Etiketim: faljen

Mbyllje të dielën, Vasili: Mos ju bindni! Bëni faljen e Bajramit

0
Me urdhër të Kryeministrit Edi Rama të dielën e Bajramit, do të lejohen të dalin vetëm prindërit me fëmijë dhe të moshuarit. Kjo gjë nuk...

Inter, Perandori falënderon tifozët dhe kërkon faljen e tyre

0
Adriano u ka kërkuar falje tifozëve të Inter-it. Braziliani ka folur për kanalet e klubit zikaltër këtë javë. Ai ka thënë: “Dua të falënderoj tifzët që...

Nisma e deputetit të PS-së për faljen e gjobave/ AKU kundër:...

0
Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka reaguar në lidhje me nismën e deputeti socialist Ilir Beqja për faljen e gjobave për bizneset ushqimore. Në një...