4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Emigrantë

Etiketim: emigrantë

Arrestohen dy shqiptarët që trafikonin emigrantë drejt Britanisë, u kapën në...

0
Dy shqiptarë të cilët ishin lejuar të qëndronin në Britaninë e Madhe si viktima të “skllavërisë moderne” janë arrestuar me dyshimin se drejtonin një...

Trafikonte emigrantët nga Franca drejt Britanisë me gomone, arrestohet 30-vjeçari shqiptar

0
  Një 30 vjeçar shqiptar është arrestuar në jugperëndim të Londrës gjatë ditës së djeshme. Ai dyshohet se ishte përfshirë në një grup shqiptar të...

Transportonte emigrantë të paligjshëm, arrestohet 53-vjeçari në Gjirokastër

0
Një shtetas 53-vjeçar, është arrestuar ditën e sotme nga policia pasi kapet në flagrancë duke transportuar 3 emigrantë të paligjshëm në Gjirokastër. Policia bën me...

Emrat/ Transportonin emigrantë drejt Malit të Zi, kapen 3 persona

0
Tre persona janë arrestuar në Vlorë, pasi transportonin emigrantë të paligjshëm. Shtetasit Pjetër Ndoj, Nikolin Nikolli dhe Rexhep Rama akuzohen për veprën penale “Ndihma për...

Nuk i ndaloi policisë, arrestohet 54 -vjeçarja që kalonte emigrantë drejt...

0
Një grua që kalonte emigrantë ilegalisht në Greqi u kap nga Policia e Gjirokastrës. Policia dha detaje për operacionin “Road Guard 45”. 54-vjeçarja nga...

Trafikonin emigrantë në Britani, shkatërrohet banda shqiptare

0
Autoritetet britanike kanë shkatërruar një bandë shqiptarësh, që dërgonte në mënyrë ilegale njerëz nga Spanja në Mbretëri të Bashkuar. Besohet se migrantët kanë paguar...

Himarë/ U kap me emigrantë të paligjshëm, arrestohet i riu

0
Një 22-vjeçar është arrestuar në Himarë, pasi u kap me emigrantë të paligjshëm. Shtetasi me iniciale E.Gj., u kap me 5 emigrantë të paligjshëm, ku...

Nuk iu bind urdhrit të policisë pasi në makinë kishte emigrantë...

0
Një 19-vjeçar është arrestuar së fundmi nga policia , dhe një 18- vjeçar u shpall në kërkim pasi nuk iu bind urdhrit të punonjësve...

Transportonte emigrantë të paligjshëm, bie në pranga 30-vjeçari (Emri)

0
Leotrim Xhekaj është 30-vjeçari i cili është vënë në pranga nga policia pasi është kapur duke transportuar emigrantë të paligjshëm. Burime për median bëjnë me...

U kapën duke transportuar emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 persona në...

0
Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga Policia e Gjirokastër, pasi janë kapur duke transportuar 7 emigrantë të paligjshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS