24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efekt

Etiketim: efekt

Papa: Kjo gjë do të ketë efekt në qeveri

0
I ftuar në MCN TV, gazetari Robert Papa vlerësoi se protestat e ditëve të fundit në vend, janë për tu përshëndetur, sepse sa më...

Lufta, efekt kalimtar në ekonomi/ Sejko-Ibrahimaj: Në rast përshkallëzimi do marrim...

0
Për autoritetet shqiptare ndikimi i luftës Rusi-Ukrainë pritet të jetë i kufizuar dhe i administrueshëm për ekonominë tonë.Minstrja e Financave, Delina Ibrahimaj, së bashku...

Ambasadori gjerman: Reformat e thella në Kodin Zgjedhor mund të kenë...

0
Një hap të rëndësishëm në rrugën drejt Konferencës së Parë Qeveritare për hapjen e negociatave e ka cilësuar ambasadori gjerman, Peter Zingraf, miratimin e...

Paralajmërimi i PD-së: Nëse kryeministri në ikje nuk tërhiqet, PD në...

0
“Me ligjin e amnistisë fiskale, kryeministri në ikje po e thellon kursin e tij të përplasjes me partnerët strategjikë SHBA dhe Bashkimin Europian dhe...

Kandidatja për rektore e UT-së, sulmon “Paktin për Universitetin”. S’ka dhënë...

0
Në studion e emisionit “Top Talk”, drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte e ftuar profesoreshë Mimoza Hafizi. Profesoresha është një nga kandidaturat për rektor...

Basha: Operatorët turistikë dhe hoteleritë drejt mbylljes, efekt shkatërrimtar për 200...

0
Kryetari i Partisë Demorkatike Lulzim Basha zhvilloi ditën e sotme (1 korrik) një takim me drejtuesit e shoqatave të turizimit dhe hoteletisë në Facebook. Përmes...

Barnat që efekt anësor kanë shtimin e peshës

0
Medikamentet kanë një qëllim specifik, të kurojnë e të shërojnë një problem të caktuar shëndetësor. Megjithatë, shumë prej tyre shoqërohen me efekte anësore dhe...

Protestat masive japin efekt, presidenti i Kilit shkarkon qeverinë

0
Protestat masive japin efekt, presidenti i Kilit shkarkon qeverinë Kili ndodhet në gjendje të jashtëzakonshme Në Kili rreth 1.2 milionë banorë kanë dalë në rrugët e...

Ilaçet për shtypjen e gjakut kanë më shumë efekt nëse merren...

0
Përdorimi i ilaçeve për rregullimin e shtypjes së gjakut në kohën e gjumit, e jo gjatë ditës, e përgjysmon rrezikun nga sulmi në zemër....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS