25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edicionit

Etiketim: edicionit

Fituesit e edicionit të 19-të në ‘Netët e Klipit Shqiptar’- Beatrix Ramosaj rrëmben çmimin kryeso…

Fituesit e edicionit të 19-të në ‘Netët e Klipit Shqiptar’- Beatrix...

0
Mbrëmë (e shtunë) në Ulqin është mbajtur nata gala e ndarjes së çmimeve të edicionit të 19-të në "Netët e Klipit Shqiptar".Evenimenti mblodhi yje...
Ndahen çmimet e edicionit të gjashtë të PITF2022 “Burbuqe Berisha”, Enver Petrovci rrëmben çmimin…

Ndahen çmimet e edicionit të gjashtë të PITF2022 “Burbuqe Berisha”, Enver...

0
Festival "Burbuqe Berisha" 2022, ka përmbyllur me suksese të shumta festivalin që për shtatë ditë ishte edhe epiqendra e kulturës në kryeqytet.Në një ceremoni...

Përmbyllet me sukses edhe moduli i katërt i edicionit të tretë

0
Është përmbyllur me sukses edhe moduli i katërt i edicionit të tretë të kursit për menaxhimin e avancuar sportiv (ASMC 3), i cili për...

UNUM Festival sot shpalosi emrat e rinj të edicionit të sivjetmë

0
Festivali underground më i ri dhe më kulturor në Evropë, pas fazës së parë sot lansoi dhe fazën e dytë të lineup me një...

Konfirmohet data e edicionit të sivjetmë të American Music Awards

0
Është konfirmuar data për American Music Awards. ABC dhe Dick Clark Productions kanë njoftuar se megjithatë do të mbahet edicioni i sivjetmë i American Music...

Saraçini: Nuk ishte e lehtë, por ishte një përmbyllje të suksesshme...

0
Presidenti i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Eugen Saraçini, ka publikuar një mesazh me rastin e përfundimit të edicionit 2019/2020. Ai është shprehur se është...

Sokoli: “Të gjithë sportistët janë pro rifillimit të edicionit”

0
Kanë kaluar më shumë se dy muaj prej kur futbolli në Kosovë është pezulluar pas masave të Qeverisë së Kosovës për parandalimin e pandemisë...

Klubet italiane votojnë unanimisht për fatin e edicionit

0
Klubet e Serie A kanë votuar për të përfunduar sezonin. Të gjitha 20 klubet e Serisë A kanë votuar unanimisht për ta kompletuar sezonin në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS