18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edicionin

Etiketim: edicionin

Premton Konsistencë – Rikthehet Prishtina Music Conference për edicionin e dytë

Premton Konsistencë – Rikthehet Prishtina Music Conference për edicionin e dytë

0
Në mediat sociale kemi parë rishfaqjen e Prishtina Music Conference, ku në postimin e fundit bëjnë të ditur se do të kthehen me edicionin...
“ReMusica” rikthehet këtë vit me edicionin e 21-të

“ReMusica” rikthehet këtë vit me edicionin e 21-të

0
Edicioni i 21-të i Festivalit ReMusica "𝗧𝗛𝗘 𝗦𝗢𝗨𝗡𝗗 𝗢𝗙 𝗖𝗛𝗔𝗡𝗚𝗘" trajton temën e ndryshimeve klimatike dhe bën thirrje për ndërgjegjësim tek publiku për veprim...

UEFA publikon datat për edicionin 2020/2021

0
UEFA ka caktuar datat zyrtare për raundet kualifikuese të Ligës së Evropës dhe për ndeshjet e fazës së grupeve. Raundet preliminare do të vendosen nga...

Kabashi iu drejtohet tifozëve: Iu zhgënjyem për titull, tani fillon puna...

0
Skuadra e Ballkanit ka ‘dështuar’ t’i gëzojë tifozët e tyre me titullin e parë në histori të klubit. Ky ekip ishte shumë afër ta bënte...

Shkupi synon të jetë gjithnjë e më i fortë për edicionin...

0
Skuadra e FC Shkupi prezanton edhe një përforcim të radhës, ndërsa bëhet fjalë për portierin me përvojë të madhe ndërkombëtare, Kristijan Naumovski i cili...

Roma publikon fanellën si vendas për edicionin 2020/21

0
Roma ka zbuluar fanellën me të cilën do të luajë për edicionin 2020/21. Giallorossët kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri, ndërsa në këtë...

Të hënën Liria nis me përgatitjet për edicionin e ri

0
Skuadra me renome e futbollit Liria nga Prizreni, që nga nesër nis përgatitjet për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës. “Edicioni i...

Barcelona konfirmon se Setien do të jetë trajneri i tyre edhe...

0
Quique Setien do të jetë trajner i Barcelonës edhe për edicionin e ri në Camp Nou, kështu ka konfirmuar Josep Maria Bartomeu. Raportimet nga Spanja...

Kështu pritet të duket Liga e Parë e Kosovës me sistem...

0
Liga e Parë e Kosovës do të ketë një format tjetër dhe pritet të zgjerohet me 20 skuadra! Sipas informacioneve që kemi, nga burimet zyrtare,...

Chelsea prezanton fanellën për edicionin 2020/21

0
Chelsea u është bashkuar klubeve nga Liga Premier që kanë zbuluar fanellën për edicionin 2020/21. The Blues kanë shfaqur para përkrahësve të tyre fanellën me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS