19.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ecim se bashku

Etiketim: ecim se bashku

FOTO/ “Ti je një vepër arti”, ekspozita për autizmin në Kryeministri

0
Prilli, është muaji i ndërgjegjësimit për autizmin dhe është vendosur nga Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara në vitin 2007, si përpjekje për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS