34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E SKADUAR

Etiketim: E SKADUAR

USHQIMET E SKADUARA NË BIG MARKET/ Heshtja e AKU dhe influenca...

0
Edhe kur gazetari vesh kostumin e inspektorit të ushqimeve dhe i servir në “pjatë” skandalin e skandencave deri në 7 muaj jashtë afatit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS