22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E kuqe

Etiketim: e kuqe

Vezët e kuqe kundrejt të bardhave, ja dallimet dhe vlerat

0
Paketimet shumëngjyrëshe të vezëve që gjejmë në treg shkaktojnë konfuzion jo vetëm në aspekt cilësie por edhe çmimi. Ajo që shumë prej konsumatorëve shqiptarë kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS