24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E ke

Etiketim: e ke

“Pasurinë e ke me burrin apo të ndarë?” Xhaçka për tokën...

0
Ministria e Evropës dhe Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka reaguar në lidhje akuzat që janë bërë ndaj saj dhe bashkëshortit për tokën në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS