22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet E jashtme

Etiketim: e jashtme

Masat anti-covid/ Ministria e Jashtme: Nga 1 qershori drejt Italisë do...

0
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka njoftuar masat e reja të vendosura nga Italia për udhëtimet drejt këtij vendi. Në njoftimin zyrtar bëhet me dije...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS