21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dzeko

Etiketim: Dzeko

Dzeko vendos për të ardhmen

0
Sulmuesi boshnjak do të largohet nga Roma dhe është duke e kërkuar një eksperiencë të re. Ai mund t’i bashkohet Interit ose Juves në...

Notat e lojtarëve, Roma – Verona: Dzeko lojtar i ndeshjes

0
Roma ka marr një fitore të rëndësishme në kuadër të javës së 33-të në Serie A ndaj Hellas Veronës me rezultat 2-1. Jordan Veretout e...

Conte nuk heq dorë nga Dzeko

0
As Olivier Giroud as Mario Mandzukic, Antonio Conte ka në mendje për majën e sulmit vetëm Edin Dzekon dhe Marotta e Ausilio do të...

Dzeko përfundon në radarin e Juventusit

0
Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko thuhet se ka dalë si një objektiv serioz i sulmit për Juventusin këtë verë. Trajneri i Juves, Maurizio Sarri dëshiron...

Skenar i jashtëzakonshëm, Cavani te Roma ndërsa Dzeko te Juventus

0
Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko raportohet se ka dalë si një objektiv serioz për Juventus këtë verë. Trajneri i Juve, Maurizio Sarri dëshiron një tjetër...

Dzeko me kontratë të re te Roma

0
Roma është duke planifikuar t’i ofrojë Edin Dzeko një kontratë të re deri në qershor të vitit 2023. Kanë kaluar vetëm një vit që kur...

Roma, Dzeko zbulon tre shokët e skuadrës pa të cilët nuk...

0
Në një lidhje direkte në Instagram me sponsorin Qatar Airways, sulmuesi Edin Dzeko ka folur për marrëdhënien e tij me shokët e ekipit te...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS