18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyvjeçare

Etiketim: dyvjeçare

Modelja Kylie Jenner i blen kalë 200 mijë dollarësh vajzës dyvjeçare

0
Modelja e njohur, Kylie Jenner, i ka shpenzuar 200,000 dollarë për t’ia blerë një kalë vajzën së saj dyvjeçare. Merret vesh se kali i shtrenjtë...

Willian: Chelsea më ofroi kontratë dyvjeçare

0
Willian do të largohet nga Chelsea sepse nuk ka gjetur akordin me klubin për të rinovuar kontratën. Braziliani dëshiron që të zgjasë marrëveshjen dhe për...

Cardi B dhe Offset i dhurojnë vajzës dyvjeçare çantë në vlerë...

0
Cardi B dhe Offset i blenë vajzës, Kulturë çantë 8 mijë dollarëshe për ditëlindjen e dytë. Cardi B ndihet e lumtur pasi ajo dhe burri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS