18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshimte

Etiketim: dyshimte

Alarm/ Nisin hetimet për transplantim të dyshimtë veshkash në Kroaci, i...

0
Ministria e Shëndetësisë e Kroacisë ndaloi përkohësisht programin e transplantimit të veshkave nga donatorë të gjallë në Qendrën Spitalore në Zagreb, për shkak të...

“Alarm ne qendren e Durresit” nje valixhe e dyshimte ngre ne...

0
Një valixhe e lënë në sheshin qendror, në mes të qytetit të Durrësit, ka alarmuar qytetarët këtë mbrëmje, të cilët...

Elbasan/ Renea aksion ndaj bizneseve dhe personave te dyshimte – Lajmi...

0
Grupe të Ndërhyrjes së Shpejtë në mbështetje të RENEA-s, gjithsej 60 efektivë me 10 makina kanë zbarkuar në qytetin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS