18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyshimt

Etiketim: dyshimt

Nuk ka asnjë rast të dyshimtë në Shqipëri me linë e...

0
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Eugena Tomini thotë se në Shqipëri, aktualisht nuk ka asnjë rast të dyshuar me linë e majmunëve.Në "Euronews...

“Pajisje e dyshimtë”, 10 anije ushtarake shqiptare dhe të NATO-s rrethojnë...

0
Një pajisje e dyshimte është gjetur para disa ditësh në ishullin e Karaburunit.Sot 10 anije luftarake të ushtrisë shqiptare dhe të NATO-s kanë patrulluar...

Skandali/ “E-Albania”, tendera të dyshimtë, 3.5 miliardë lekë në dy muaj

0
Sportelet shtetërore janë mbyllur, por qytetarët po kanë vështirësi për të marrë online shërbimet. Portali "e-Albania" i administruar nga Agjencia e Kombëtare e Shoqërisë...

Vdekja e dyshimtë e të riut në komisariatin e Kavajës, arrestohen...

0
3 punonjës të policisë së Kavajës janë arrestuar pas vetëvrasjes në paraburgim të 31-vjeçarit Ilvi Meta. Në pranga kanë rënë Bexhet Berberi e Rushit...

Valixhja e dyshimtë në qendër të Fierit, policia: Presim forcat xheniere

0
Një valixhe e dyshimtë ka alarmuar policinë e Fierit.Ngjarja u regjistrua pak minuta më parë. Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanWeb se valixhja e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS