21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dysheme

Etiketim: dysheme

Pse japonezët ulen në dysheme kur hanë?

0
Zbuloni se cilat zakone zgjasin jetën.Zonat blu i quajmë rajonet në botë ku jetojnë më së shumti njëqindvjeçarët. Dhe jo vetëm jetëgjatësia mesatare e...

Joshua: Do të më japë mundësinë për ta hedhur atë në...

0
“Pa asnjë dyshim, kjo është e vetmja sfidë që ka tani më shumë vlerë për mua. Kjo është përballja me Tyson Fury”. Është kjo...

Në të brendshme e ulur në dysheme, Chloe provokon ndjekësit nga...

0
Chloe Ferry i ka provokuar ndjekësit e saj. Chloe Ferry nuk po i ndalon pozat provokative nga karantina. Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh...

E shtrirë në dysheme dhe këmbën lart, Enca paralajmëron këngën e...

0
Enca po bëhet gati të lansoj projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip. Këngëtarja nga Shqipëria si çdo herë ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS