25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dymuajsh

Etiketim: dymuajsh

Koronavirusi/ Situata në vend, një fëmijë dymuajsh po merr trajtim spitalor

0
Tre humbje jete, 90 raste të reja dhe 33 të shëruar- ky është bilanci i koronavirusit gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Në komunikatën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS