25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dybalan

Etiketim: Dybalan

Juventusi në ankth për Dybalan, largohet nga fusha

0
Juventusi gjen golin e avantazhit ndaj Sampdorias pas 52 minutash lojë (pjesa e parë u mbyll me 7 minuta shtesë për shkak të vonesave...

Cila është më e reja për Dybalan? 

0
Paulo Dybala dhe Juventus mesa duket kanë gjetur gjuhën e përbashkët për një kontrate të re. “Tuttusport” raporton se firma pritet të hidhet në fund të sezonit...

Sarri: Ronaldo më befasoi, Dybalan e binda për rolin e ri

0
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, beson se ka qenë në gjendje ta bindë Paulo Dybalan për të marrë rol të ri në fushë dhe...

Sarri i kujdesshëm me Ronaldon e Dybalan

0
Maurizio Sarri beson se Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala mund të startojnë kundër Genoas, por trajneri i Juventus është i prirur të shmangë një...

Juve ka vendosur për Dybalan

0
Një vit më pas, Juventusi po punon fort për ta mbajtur Dybalan – derisa në vitin 2019 deshën ta largojnë nga Torino.  Rinovimi i Paulo...

Çka po ndodh me Dybalan, nuk po arrin të shërohet nga...

0
4 teste në 6 javë, Dybala ende pozitiv me COVID-19. Ylli i Juventusit, Paulo Dybala ka testuar pozitiv për COVID-19 për herë të katërt në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS