25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Durres sot

Etiketim: durres sot

Me pushime në Borsh, nxirret nga deti në gjendje të rëndë...

0
VLORË Humb jetën një pushues 40-vjeçar. Sipas informacioneve paraprake zyrtare, rreth orës 12:30, në plazhin e Borshit është rrezikuar të mbytet shtetasi E. G., 40...

Bëri dasmë pa distancim mes të ftuarve, gjobitet lokali në një...

0
Durrës Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë administratorin e një lokali, pasi organizoi dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ. ...

Miratohet ligji i ri, si mund ta merrni pasaportën italiane. Ja...

0
Dhoma e Deputetëve miratoi ligjin e ri për shtetësinë. Tani ligji duhet të kalojë në Senat për miratimin përfundimtar, prandaj rrugëtimi parlamentar – duhet...

U prek nga koronavirusi, ndërron jetë farmacistja 43-vjeçare nga Durrësi

0
Një 43-vjeçare nga Kruja me banim në Durrës ka ndërruar jete së fundmi nga koronavirusi teksa trajtohej me mjekime ne spitalin Infektiv. Mesohet se...

Tre qytetarë humbin jetën nga koronavirusi, 108 raste të reja gjatë...

0
Tre qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. 126 pacientë janë të shtruar në dy spitalet COVID, ndërsa janë konfirmuar pozitivë...

Covid-19 i merr jetën tre pacientëve tek Infektivi

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale  informoi për situatën epidemiologjike të 24 orëve të fundit në vendin tonë. Në 24 orët e fundit, nuk...

Plagosi me thikë 59-vjeçarin në Berat, pranga autorit të ngjarjes

0
Një 59-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me thikë në Berat. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të ish-Marktatës. Burime zyrtare nga...

Ishin shpallur ne kerkim kombetar, arrestohen 2 persona ne Tirane

0
Tiranë Kapen dhe ndalohen dy shtetas të shpallur në kërkim kombëtar. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas dhe procedohet penalisht 1 shtetas tjetër, për vepra...

Ndahet nga jeta aktori i njohur Fuat Boci

0
Nje tjeter aktor i njour i skenes shqiptare eshte ndahere nga jeta në moshën 89 vjeçare. Fuat Boçi ishte aktori i qindra roleve të...

Mjekët e shpallën viktimë të koronavirusit, flet motra e 21-vjeçares

0
Mes viktimave të Covid-19 në vendin tonë më 15 korrik ishte edhe një 21-vjeçare, Amantia. Por pavarësisht deklaratës së bërë nga Ministria e Shëndetësisë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS