20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Durojnë

Etiketim: durojnë

Te Elbasani nuk durojnë

0
Ashtu si të gjitha klubet e tjera të futbollit shqiptar, edhe Elbasani është në pritje të zhvillimeve për rifillimin ose jo të kampionatit. Verdheblutë...

Qelizat e grave të stresuara durojnë dhe mbijetojnë, ato të meshkujve...

0
I nënshtruar stresit, qelizat e burrave priren të aktivizojnë një mekanizëm vetëvrasës të quajtur apoptozë; ato të grave, nga ana tjetër, po përgatiten të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS