32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dukjen

Etiketim: dukjen

Big Mama prezanton dukjen pa makijazh

Big Mama prezanton dukjen pa makijazh

0
Artistja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.Të njëjtën si një pjesë të...
Dua Lipa tregon elegancën dhe dukjen e saj natyrale gjatë një shëtitje në Munih

Dua Lipa tregon elegancën dhe dukjen e saj natyrale gjatë një...

0
Ajo ka qenë në Evropë këtë muaj për turneun e saj "Future Nostalgia".Dhe destinacioni i së shtunës ishte Munihu i Gjermanisë, pasi Dua Lipa...
Kim Kardashian befason me dukjen pa filtra dhe pa grim

Kim Kardashian befason me dukjen pa filtra dhe pa grim

0
Kim Kardashian u dha fansave një pamje të rrallë të rutinës së saj të mëngjesit në episodin e gjashtë të "The Kardashians" të Hulu.Është...
Rita Ora shkëlqen me dukjen në “American Idol”, ndërsa takohet me Katy Perryn

Rita Ora shkëlqen me dukjen në “American Idol”, ndërsa takohet me...

0
Rita Ora u paraqit me një dukje tejet elegante në Instagram të dielën, teksa pozoi për një sërë fotografish me artisten Katy Perry në...
Nicki Minaj shkëlqen në dukjen me dekolte të hapur në “Met Gala 2022” – teksa ankohet që veshja e…

Nicki Minaj shkëlqen në dukjen me dekolte të hapur në “Met...

0
Nicki Minaj u rikthye me stil në "Met Gala 2022", pasi humbi eventin e vitit të kaluar për shkak të politikës së saj të...
Në përvjetorin e vdekjes së Prince, Rita Ora risjell në vëmendje dukjen e ngjashme me yllin e ndj…

Në përvjetorin e vdekjes së Prince, Rita Ora risjell në vëmendje...

0
Ylli shqiptar me famë botërore, Rita Ora kishte rikrijuar veshjen ikonike të artisti të famshëm, Prince për performancën e saj në "AmfAR Gala" të...
Adriana Matoshi reagon për dukjen në Kuvendin e Kosovës: Veshja nuk më bën as deputete të keqe, a…

Adriana Matoshi reagon për dukjen në Kuvendin e Kosovës: Veshja nuk...

0
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ditën e sotme (e martë) mori vëmendje të madhe me paraqitjen e saj në seancën e...
Dizajneri Quiteria Kekana që u përkujdes për dukjen e Beyonce ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare

Dizajneri Quiteria Kekana që u përkujdes për dukjen e Beyonce ka...

0
Ka ndërruar jetë stilisti i njohur, Quiteria Kekana, nga Quiteria Atelier.Sipas një deklarate të familjes dërguar True Love, 38-vjeçari vdiq të dielën më 17...
Beatrix Ramosaj poston imazhe të reja me dukjen “Catwoman” të shkëputura nga klipi “Ma shumë se ti”

Beatrix Ramosaj poston imazhe të reja me dukjen “Catwoman” të shkëputura...

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj dje (e martë) ka lansuar projektin më të ri muzikor.Projekti mban titullin "Ma shumë se ti" dhe erdhi në...
David dhe Victoria Beckham shkëlqejnë me dukjen në dasmën e djalit të tyre të madh, Brooklyn

David dhe Victoria Beckham shkëlqejnë me dukjen në dasmën e djalit...

0
Victoria Beckham u mbajt dorë për dore me bashkëshortin e saj David ndërsa mbërritën në dasmën e djalit të tyre Brooklyn Beckham dhe gruas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS