24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duas

Etiketim: Duas

Ceca – Duas: “Vogëlushe, rri urtë”

0
Postimi i Dua Lipës në Instagram me flamurin e Shqipërisë së Madhe nuk e la pa reaguar as këngëtaren serbe, Ceca Raznatoviq, e cila...

Mediat serbe i bëjnë jehonë fushatës së Duas dhe Ritës

0
Këngëtaret nga Kosova me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa këto ditë kanë zënë pothuajse faqet e të gjithë mediave të botës me...

Babai i Duas, kujton ditët ‘normale’ me të bijën, në New...

0
Përderisa pandemia Covid-19 ka ndryshuar shumë rrjedhojën e jetës për të gjithë, njerëzit tashmë po i shohim duke i kujtuar vitet e kaluara kur...

A ia keni parë Duas të pasmet bombastike?

0
Dua Lipa ka nisur pushimet. E me fotot që ka hedhur në Instagram, bukuroshja kosovare tregoi se sa seksi është. Ajo u fotografua nga poshtë, prandaj,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS