18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duarbosh

Etiketim: duarbosh

Komisioneri për zgjerim viziton Shqipërinë ‘duarbosh’, vetoja bullgare do të jetë...

0
Pas një turi në vendet e Ballkanit Perëndimor, Komisioneri i Bashkimi Europian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi do të vizitojë ditën e sotme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS