21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duar

Etiketim: duar

‘Need Ticket’/ Me tufa parash nëpër duar, tifozët dalin në rrugët...

0
Tiranë- Nuk po kursejnë asgjë për një biletë në finale.Tifozët holandezë e romanë janë duke kërkuar bileta në treg të zi, me tufa eurosh...

Duda Balje me foto mahnitëse, bën shqiponjën me duar

0
Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka realizuar fotografi, në të cilat shfaqet për mrekulli. Në foto ajo shihet duke bërë shqiponjën me duar,...

Bebe Rexha pozon si shofere me maskë motorike në duar, rrëmben...

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë fytyra e preferuar e shumë markave ndërkombëtare. Ajo ka treguar një simpati të veçantë...

Partnerja e shqiptarit  ‘tërbon’ ndjekësit, kap gjoksin me duar dhe…

0
Partnerja e sulmuesit, Eros Grezda, Oriola Marashi vazhdon të tundojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me poza joshëse. Modelja tërboi fansat me një foto...

“Tundim i pastër”- Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit, kap gjoksin me duar...

0
Oriola Marashi vazhdon të tundojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me poza joshëse. Modelja tërboi fansat me një foto hot së fundmi ku shfaqet...

Duar më të mëdha dhe më të fuqishme: Dy ushtrime për...

0
Skalitni muskujt e duarve me këtë ushtrim të shpejtë dhe efikas Ky ushtrim duhet kuptuar si sfidë të madhe. Sa përsëritje mund t’i bëni për...

Përplasje e frikshme në Bylis-Vllaznia, Hadroj humb ndjenjat. Futbollistët me duar...

0
Momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Andi Hadroj përplaset kokë më kokë me Markun dhe humbet për një moment ndjenjat. Është...

Jonida pret me padurim ditën kur do ta mbajë në duar...

0
Jonida Vokshi është në muajt e fundit të shtatzënisë, teksa pret që të bëhet nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Besniku,...

Vetëm me doreza në duar, Demi Rosen e fotografojnë tërësisht nudo

0
Demi Rose nuk njeh asnjë limit. Demi Rose ndryshe mund të quhet edhe si modelja e pozave lakuriq, për shkak të paraqitjeve të shpeshta të...

Abigail mbulon gjoksin me duar

0
Ajo është një nga modelet më tërheqëse. Por, me imazhin e fundit deri me tani, Abigail Ratch ka mahnitur me paraqitjen. Kjo se, ajo u paraqit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS