32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dronë

Etiketim: dronë

Misioni i vështirë i Policisë Rrugore/ Të mësojnë shoferët me rregullat...

0
Prej disa muajsh policia Rrugore  ka nisur një aksion në mbarë vendin ku përtej shkeljeve që duhet të mbikëqyrë që lidhen me parakalimin e...

U takua me drejtuesit e policisë, Gledis Nano i prerë: Të...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka zhvilluar këtë të hënë një takim me drejtuesit e strukturave të Policisë, në qendër...

Monitorim me dronë në rrugën Fier–Vlorë, policia u heq patentat 11...

0
Policia shqiptare u ka hequr lejen e drejtimit 11 shoferëve dhe i ka vendosur 35 masa administrative me gjoba ndaj disa drejtuesve mes tyre...

Spektakël në qiell, qindra dronë “japin” këshilla për koronavirusin

0
Përhapja e mesazheve sensibilizuese mbi masat mbrojtëse ndaj koronavirusit është një nga sfidat kryesore me të cilat janë përballur autoritetet. Ato shfaqen...

100 policë dhe 2 dronë/ Kultivim kanabisi, procedohen 6 kryepleq në...

0
Është proceduar penalisht kryetari i Njësisë Administrative Cudhi dhe 6 kryepleq të fshatrave në Krujë, pas kontrolleve të territorit nga toka dhe ajri, me...

Dronë dhe mbi 60 policë/ Kukës, Has e Tropojë- monitorim për...

0
Dy dronë po kontrollojnë zonat e thella malore dhe deri tani nuk janë evidentuar raste të tentativës për kultivim të kanabisit. Kontrollet kanë vijuar dhe...

Mbi 100 punonjës policie dhe disa dronë të angazhuar, operacion antidrogë...

0
Vijon kontrolli masiv i territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Gjatë kontrollit të territorit janë angazhuar mbi 100 punonjës policie dhe disa dronë. Agjentët...

Dronë që fluturojnë mbi shtëpinë e tyre, Meghan dhe Harry ndihen...

0
Meghan dhe Harry aktualisht po jetojnë në Los Angeles, në vilën luksoze të Tyler Perry-t. Por që prej momentit që vendndodhja e tyre u zbulua, Meghan dhe...

Meghan dhe Harry po ‘vuajnë’ nga mbikëqyrja me dronë mbi shtëpinë...

0
Meghan Markle dhe Princi Harry kanë raportuar fluturime të shumta të dronit mbi Los Angeles të ri të tyre në polici. Raporti thotë se dronët kanë fluturuar 20...

Policia i ‘mësyn’ Krujës me dronë, shkatërrohen 41 vende gati për...

0
Policia ka organizuar kontrolle masive në zonën e Krujës për të zbuluar vende që po përgatitet për të mbjellë kanabis. Në kontroll kanë marrë pjesë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS