fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Droga

Etiketim: droga

Implanti në tru përdoret për të luftuar varësinë nga droga

0
Për herë të parë në SHBA po testohet një implant i trurit që t’ju ndihmojë pacientët me varësi të rënda nga opioidët për të...

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...

Droga nga Shqipëria në Greqi e Turqi, Nishani: Narko- regjimi duhet...

0
Bujar Nishani, kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, deklaroi sot se kjo qeveri, ky narko-regjim siç e cilëson, duhet hetuar për krim, bashkëpunim me...

Rikthehet droga në Lazarat, arrestohen dy kultivues kanabisi – Lajmi i...

0
Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër shtetase është proceduar në gjendje të lirë, në Lazarat pasi në oborret e tyre policia sekuestroi kanabis. Policia...