25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritat

Etiketim: dritat

Kriza energjetike në Shqipëri, do të ndërpriten dritat në akset automobilistike

0
Ministrja e Energjisë në Shqipëri, Belinda Balluku, njoftoi në Facebook planin e masave për menaxhimin e krizës energjetike."Do të ketë ndërprerje të ndriçimit në...

Berat/ 5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat e parkut, arrestohen...

0
Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit...

​Kryemadhi: Kam 48 orë pa gjumë, mos paguani dritat dhe taksat

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është shprehur për mediat se ka 48 orë pa gjumë. Ajo u ka bërë thirrje shqiptarëve që të shkojnë t’i...

“Mendoj fundin e muajit a i paguaj dot dritat”, këngëtari i...

0
Kur mendon për një këngëtar, gjithmonë mendon njëkohësisht se sa shumë paguhet ai dhe se sa të larta janë të ardhurat e tij, por...

“Të gjithë qajnë herën e parë”/ Studentja rrëfen eksperiencën si eskortë:...

0
Më shumë se një e pesta e studentëve, në Mbretërinë e Bashkuar, kanë menduar të përfshihen në industrinë e seksit, sipas një projekti të...

Basha: Rama çoi në vetëvrasje shqiptarët, se nuk paguanin dot dritat...

0
Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës. Këtë herë, kreu i PD-së ëhstë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS