21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritare

Etiketim: dritare

Foto/ Dyert në tokë dhe xhamat e dritareve të thyera, këto...

0
Pamje të tmerrshme janë ato që shihen nga dëmet që ka shkaktuar tritoli në banesën e efektivit të policisë së Shkodrës, Pëllumb Vuka. Banesa e...

Pamje prekëse! Mjekët i thanë se nëna po i vdiste nga...

0
Kjo pandemi, përpos të gjithave na ka kushtëzuar që t’i japim lamtumirën e fundit të dashurve tanë. Nuk janë të paktat rastet, ku...

Kryetari i Federatës së Boksit, Voca: Urime ‘Bota sot’, një dritare...

0
Kryetari i Federatës së Boksit të Kosovës, Sylejman Voca, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. Ai e vlerëson lart kontributin e gazetës ‘Bota...

Avionët pa dritare do t’u japin pasagjerëve një pamje panoramike të...

0
Me idenë e re për prodhimin e aeroplanëve pa dritare, nuk ka më nevojë të kërkoni vende të veçanta në aeroplan, sepse çdo pasagjer...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS