32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritani

Etiketim: Dritani

“Do ti q… motra”, ja video kur Dritani i drejtohet me...

0
Ngjarja e rëndë e ndodhur në Kavajë rreth një javë më parë tronditi jo vetëm qytetin e vogël shqiptar me...

Dritani do te na kishte qelluar te gjitheve – Lajmi i...

0
Marsida Qatja, 30-vjeçara që u bë “mollë sherri” e ngjarjes që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin, ku u vra Dritan...

Dritani nuk ishte ish i dashuri im, ai me kanoste –...

0
Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u...

Dritani nuk ishte ish i dashuri im, ai me kanoste –...

0
Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u...

‘Dritani nuk ishte ish i dashuri im , ai më kërcënonte...

0
Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS