25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dries

Etiketim: Dries

Dries Mertens shënon ndaj Milanit, Napoli në avantazh

0
Skuadra e Napolit ka shënuar golin e dytë ndaj Milanit. Napoli ka shënuar golin e dytë dhe të avantazhit ndaj ekipit Rossoner. Golin e dytë në...

Inter në avantazh ndaj Chelseas për Dries Mertens

0
Sipas Sky Sport Italia, Interi është në përparësi ndaj Chelsea nëse Dries Mertens largohet nga Napoli. Reprezentuesi bwlg do të jetë një agjent i lirë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS