Ballina Etiketimet Drenove

Etiketim: Drenove

U kap duke futur drogë në burgun e Drenovës, polici refuzon...

0
Nevis Ibrahimi, polici që tentoi të fuste një sasi lënde narkotike në burgun e Drenovës nuk ka pranuar të flasë, teksa është marrë në...

Zjarr masiv në Drenovë të Mallakastrës, digjen 40 ha pyll, ullishte...

0
Një zjarr masiv ka përfshirë pyllin, ullishtet dhe shkurret në fshatin Drenovë të Mallakastrës. Zjarri ka filluar në mesnatë dhe  vazhdon ende të jetë aktiv. Terreni...

A pebesueshme ne Drenove, hajdutet therin lopet ne stalle, pronarin gjen...

0
Duke gdhirë dita e enjte, dy lopë janë vjedhur në stallën e banorit të Drenovës Pirro Nole. Ngjarjen e konfirmoi kryeplaku i fshatit si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24