21.5 C
Tirana
E shtunë, 27 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Dreka

Etiketim: Dreka

Nga Rama te Ceferin dhe Totti.; dreka zyrtare e FSHF-së me...

0
Dreka zyrtare mes përfaqësuesve të dy skuadrave, zyrtarëve të ndeshjes dhe të tjerë është një rregull që ndodh në sfidat e Kupave të Europës....

Dreka e gabuar me drogë e prostitucion, ja kush u bë...

0
Arbitri slloven, Slavko Vincic, i cili ka drejtuar ndeshjen e Championsin të nëntorit të kaluar mes Manchester City-t dhe Shaktar Donetskut u gjen në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS