24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtues

Etiketim: drejtues

Misioni i vështirë i Policisë Rrugore/ Të mësojnë shoferët me rregullat...

0
Prej disa muajsh policia Rrugore  ka nisur një aksion në mbarë vendin ku përtej shkeljeve që duhet të mbikëqyrë që lidhen me parakalimin e...

2268 gjoba/ “Nuk kursehet” policia, kap në shkelje të rregullave të...

0
Policia në Fier ka vendosur qindra gjoba ndaj shoferve, pasi janë kapur me shkelje të rregullave të qarkullimit. Gjatë këtyre kontrolleve, efektivët kanë evidentuar dhe...

Kuvendi Kombëtar i PD/ Komisioni drejtues i ngritur më 11 Dhjetor...

0
Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike i thirrur nga ish kryeministri Sali Berisha do të drejtohet nga i njëjti komision i konstituuar në Kuvendin e...

Policia e Tiranës ndëshkon 545 drejtues mjetesh në 24 orët e...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka njoftuar sot se ka ndëshkuar me gjoba 545 drejtues mjetesh për shkelje të ndryshme në 24 orët e fundit.Sipas...

Parandalimi i aksidenteve rrugore, pezullohen 9 leje drejtimi dhe arrestohen 6...

0
Policia Rrugore e Durrësit ka njoftuar ditën e sotme se janë shtuar masat për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe evidentimin e ndëshkimin e drejtuesve...

Arrestohen 20 drejtues automjetesh dhe pezullohen 117 leje drejtimi, policia jep...

0
Gjatë javës që lamë pas, nga shërbimet e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë janë arrestuar dhe proceduar për vepra penale në fushën e...

Durrës/ Agjencia Shtetërore e Kadastrës me drejtues të ri, ja kush...

0
Pas denoncimit të njësisë antikorrupsion të drejtuar nga ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, bëhet me dije se me urdhër të drejtorit të përgjithshëm, është...

Ministri Lleshaj dhe drejtues të PSH inspektim për masat anti-Covid: Do...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe drejtues të lartë të PSH zhvilluan një inspektim mbrëmjen...

Aksident i trefishtë në Fushë Krujë-Kamëz, plagosen rëndë 2 drejtues. Policia...

0
Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamzë ku janë plagosur 2 drejtues. Ngjarja ndodhi pranë fshatit Arrameras, ku njëra...

Ndër qytetet më të goditura nga Covidi/ Kujdesi Shëndetësor në Shkodër...

0
Prej dy ditësh, Drejtoria e Njësisë Vendore të Kujdesit Shëndetësor në Shkodër është pa një drejtues. Drejtoresha e mëparshme, Lindita Haxhia, ka dhënë dorëheqjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS