32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtpërdrejtë

Etiketim: drejtpërdrejtë

Miqtë e drejtpërdrejtë dhe të sinqertë janë më të mirët. A...

0
Disa miqësi janë marrëdhënie që do t’i mbani për gjithë jetën, dhe duhet ta dini që do të jeni shumë, po me shumë fat....

Basha në Ndroq: Plani ynë për bujqësinë, subvencionet drejtpërdrejtë tek fermeri,...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha takoi sot fshatarë dhe fermerë të Njësisë Administrative të Ndroqit. Në takimin me banorë të zonës, z.Basha...

Deklarata e Yuri Kim, Paskal Milo: Nga më të fortat në...

0
Deklaratat e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, e cila ia la përgjegjësinë për të ardhmen e Shqipërisë, kreu të PD, janë konsideruar nga më të fortat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS