24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtim

Etiketim: drejtim

Qëlloi me armë zjarri në drejtim të një automjeti, arrestohet 30-vjeçari...

0
Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e 30-vjeçarit Andrea Çrraga., që qëlloi me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në fshatin Petovë të...

Grabitje e drejtim mjeti në gjendje të dehur! Arrestohet 56 vjeçari...

0
Policia e Vlorës ka arrestuar një 56 vjeçar, i cili është kapur duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.Sipas bluve, shtetasi me iniciale B....

Të shtëna me armë zjarri në drejtim të furrës së bukës...

0
Dy persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të njëri-tjetrit pas një konflikt.Ngjarja ka ndodh rreth orës 19:40, në lagjen "Skënderbeg" në Shkodër.Armando...
Pas mbarimit të BB VIP, Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në drejtim të ish-banorëve: Pres të shoh di…

Pas mbarimit të BB VIP, Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në drejtim...

0
Ish-konkurrentja e "Përputhen", Antonela Berisha, gjithashtu ka qenë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP.Ajo ishte pjesë e shtëpisë së madhe për...
Fansja hodhi reçipetat në drejtim të skenës ku po këndonte Maluma, këngëtari i vendosi ato mbi mi…

Fansja hodhi reçipetat në drejtim të skenës ku po këndonte Maluma,...

0
Këngëtari kolumbian me famë botërore, Maluma, ka mbajtur dje (e hënë) koncert në Sheshin "Nënë Tereza" në Tiranë.Ai ka mahitur publikun me interpretimin e...

Jep dorëheqje Duma, akuza të forta në drejtim të Lulzim Bashës

0
Rezultati i zgjedhjeve të së dielës në Shqipëri e ka goditur rëndë Partinë Demokratike. Në shumë qytete kanë përfunduar si partia e tretë.Një ndër...

Armë shpërthyese, drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe sherr me...

0
Një 54-vjeçar është vënë në prangat e policisë në Vlorë, ndërsa 2 persona janë shpallur në kërkim dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht,...

Drogë, kërcënime për jetën dhe drejtim mjeti i dehur! Arrestohen tre...

0
Në 24 orët e fundit policia e Tiranës ka arrestuar tre persona për vepra të ndryshme penale. Konkretisht është arrestuar E. H., 20 vjeç,...

E ardhmja e Marash Kumbullës merr drejtim tjetër

0
Lëvizje e Interit, përgjigje e Lacios. Marota dhe Lotito po vazhdojnë një betejë në merkato, në lojë është Marash Kumbulla. Presidenti bardhekaltër ka rritur...

Shkrepje me armë në drejtim të Fatmir Hysenbelliut, detaje rreth zënkës...

0
Djemtë e biznesmenëve të njohur janë konfliktuar në kryeqytet me njëri-tjetrin në orët e para të mëngjesit të datës 16 korrik 2020. Në dosjen policore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS