25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtave

Etiketim: drejtave

Basha uron deputetët shqiptarë në Maqedoni: Kjo do të kontribuojnë në...

0
Me anë të një mesazhi në Twitter, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar 32 deputetët shqiptarë të dalë nga zgjedhjet e mbajtura...

Çështja e të drejtave të shqiptarëve të Luginës të ngrihet në...

0
Tri ditë para takimit në Uashington me palën serbe, delegacionit kosovar po i kërkohet që aty të ngritët çështja e të drejtave të shqiptarëve...

​Gjyqësori shkelësi më i madh i të drejtave të njeriut në...

0
Edhe në tre muajt e parë të këtij viti sistemi gjyqësor vazhdon të mbetet shkelësi më i madh i të drejtave të njeriut në...

Rita Ora thotë se do t’i përkrah organizatat dhe kampanjat për...

0
Këngëtarja e njohur, Rita Ora, ka thënë se do të mbështes organizatat dhe kampanjat e ndryshme për mbrojtjen e të drejtave të njeriut të...

“Shkelje e të drejtave të njeriut”/ PD thirrje qytetarëve kundër masave...

0
Pandemia e “Covid-19”, mes shumë kufizimeve prodhoi në fundjavë edhe protestën e parë të shoqërisë civile kundër masave shtrënguese. Ata pretendojnë se qeveria po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS