22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejta

Etiketim: drejta

Konferenca antikorrupsion/ Rama: E drejta shitej dhe blihej në një sistem...

0
Rama: Dua të falenderoj Milvën dhe Edonën sepse së bashku kanë koordinuar gjithë punën. E pamë të udhës të shoqëronin nxjerrjen e raportit antikorrupsion...

​Jasharaj kritikon krerët e shtetit: E dini që kërkesat tona janë...

0
Mijëra punëtorë të sektorit publik të premten protestuan në sheshet e Prishtinës për të kërkuar nga Qeveria miratimin e Projektligjit për paga dhe ndarjen...

Meta: Kur diplomatë karagjozë tallen me Kushtetutën, është e drejta e...

0
Presidenti Ilir Meta, tha se është në tagrin e politikës shqiptare të që vendosë për sistemin zgjedhor, dhe jo e ndërkombëtarëve ndërsa komentoi marrëveshjen...

E drejta për të jetuar të jepet vetëm një herë, jetoje...

0
Unë jam përkufizimi më i mirë i një personi që është përpjekur të kënaq të tjerët. Ka qenë gjithmonë pjesë e imja t’i ndihmoja...

“Më bënë me Covid”, Robert Budina i kthehet protestës tek Teatri:...

0
Pasi u deklarua i infektuar me Coronavirus nga Instituti i Shëndetit Publik, regjisori Robert Budina është shfaqur për herë të parë në publik. Përmes një...

“Të jepen menjëherë diplomat”/ Ministra e Arsimit: E drejta e studentëve...

0
Në datën 24 qershor një përfaqësi e 315 studentëve të Ekonomikut, që kanë mbyllur studimet master gjatë 2017-2019-tës, dorëzuan në tre institucione, Rektorat, Dekanat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS