20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dramën

Etiketim: dramën

Gazetari i njohur tregon dramën më të madhe të jetës së...

0
Gazetari i njohur Adi Pojana, tregoi dramën e tij më të madhe i ftuar në “Shqipëria Live”.  Ai pranoi live se ka qenë një përdorues...

Kanye West nuk e lë dramën familjare ta shpërqendroj, vazhdon fuqishëm...

0
Kanye West nuk po e lejon episodin e tij bipolar dhe rrëmujën e ashpër të familjes për grindjet e fundit – biznesi është parësor për...

Një nga postimet e komplikuara të Kanye West zbuloi dramën e...

0
Një tjetër ditë, një tjetër moment në dramën e çmendur në familjen Kardashian. Kësaj radhe bëhet fjalë për trekëndëshin Kanye-Kardashian-Larsa Pippen. Kjo e fundit...

I riu shqiptar zhduket në Spanjë/ Nëna rrëfen dramën: Më uroi...

0
Një 25-vjeçar nga Patosi për më shumë se 5 muaj ka humbur kontaktet me familjen e tij. Mario Ferhataj punonte në Europë si emigrant...

Këngëtarja shqiptare tregon dramën e jetës: Nëna më vdiq në gjumë,...

0
Këngëtarja e njohur, Vjollca Haxhiu ka treguar historinë më të vështira që ka kaluar në jetën e saj. Ajo tha se vdekja e nënës e...

Balerini i njohur shqiptar rrëfen dramën e jetës së tij: E...

0
Balerini Graciano Tagani rrëfeu dje në emisionin  ‘E diell’ një histori personale. Ai tha se prindërit e tij janë divorcuar shumë vite më parë...

Babai tregon dramën: U ndamë me gruan për azil, mori djalin...

0
Një 32-vjeçar, babai i një fëmije 7 vjeç ka rrëfyer historinë e dhimbshme, e cila i ka shkatërruar jetën dhe nuk e lë të...

Futbollisti i Juventus tregon dramën: Po mendoja të lija futbollin!

0
Sulmuesi i Juventusit, Douglas Costa, është një nga futbollistët më të mirë të bardhezinjëve. Braziliani është shumë i talentuar, por karriera e tij ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS