34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Draftit

Etiketim: draftit

“S’japim llogari para Lleshajt” SPAK dhe kryeprokurori kundër draftit të qeverisë

0
Janë zbardhur qëndrimet e Prokurorisë së Posaçme anti-korrupsion (SPAK) dhe Prokurorisë së Përgjithshme kundër propozimit të ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj me qëllim parandalimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS