26.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Doza

Etiketim: doza

BE nënshkruan marrëveshje për shpërndarjen e 110 mijë dozave të vaksinës...

0
Komisioni Evropian nënshkroi të martën një marrëveshje me kompaninë farmaceutike daneze, “Bavarian Nordic” për mbi 110,000 doza vaksinash për të luftuar shpërthimin e vazhdueshëm...

​Mbi 140 mijë doza vaksine Pfizer mbërrijnë në Shqipëri

0
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se sot kanë mbërritur edhe 140.400 doza vaksine nga marrëveshja me kompaninë Pfizer.Sipas njoftimit, deri tani...

Edhe në Shqipëri rekomandohet doza e katërt e vaksinës, Ja kush...

0
E ndërsa Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi të lirojë ndjeshëm masat kufizuese rekomandon dhe dozën e katërt të vaksinës për qytetarët e moshës mbi...

Shpërndanin doza me kokainë dhe kanabis sativa në Tiranë, arrestohen 3...

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e tre shtetasve pas një operacioni anti-drogë në kryeqytet.Në kuadër të operacionit "Taxi", u bë kapja dhe...

Shpërndanin kanabis në doza, arrestohet 24-vjeçari në Berat, nën hetim shoku

0
Policia e Beratit ka vënë në pranga një 24-vjeçar dhe ka proceduar penalisht një shtetas tjetër."Dy të rinjtë ushtronin  aktivitetin kriminal të shpërndarjes së...

Bie interesimi për vaksinim, vetëm 313 doza jepen në 24 orët...

0
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 313 doza të vaksinës kundër Covid-19.Sipas MSh-Së nga fillimi i procesit...

Bie interesimi për vaksinim, kaq doza u dhanë gjatë 4 orëve...

0
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 533 doza të vaksinës kundër Covid-19.Prej fillimit të vaksinimit në të...

Arrestohen për drogë 2 persona në Himarë dhe Sarandë, njëri prej...

0
Një 30-vjeçar me inicialet E. P, banues në Lushnje, është arrestuar nga policia e Himarës pasi është kapur në dhomën e tij në Dhërmi,...

Vaksina Covid-19/ Britania firmos marrëveshjen për 90 milionë doza!

0
Qeveria britanike ka firmosur për 90 milionë doza të vaksinave më premtuese të koronavirusit që janë në zhvillim e sipër. Vaksinat që kërkojnë anglezët...

Shperndanin lende narkotike ne doza te vogla, pranga 2 vellezerve nga...

0
Tiranë Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Finalizohet operacioni policor i koduar “SHOCK”, i zhvilluar nga Sektori për Hetimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS