34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dosjet

Etiketim: dosjet

Dosjet pushtojnë gjykatat/ Apeli në ngërç, mijëra çështje në pritje

0
Fashikuj gjyqësorë ngado. Mbi tavolinë, në sirtare, në dollap, mbi dollap, në tokë.Ky stok kaq i madh dosjesh presin të gjykohen nga vetëm një...

Vasili: Dosjet e Edi Ramës do t’i dërgojmë te Prokuroria

0
Në “Tempora”, ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili tha se dosjet e Ramës, do të denoncohen në prokurori. Vasili: Ne kemi një angazhim, që dosjet e Ramës,...

Pezullimi i Dacit “ngrin” 46 çështje të Vettingut, mes tyre dosjet...

0
Pezullimi nga detyra i anëtarit të KPA Luan Daci për fshehje të një shkarkimi nga detyra për paaftësi në punë në vitin 1997,...

Godole: Dosjet e sigurimit të shtetit nuk dëshmojnë plotësisht krimet e...

0
Për pedagogen Jonila Godole krimet e komunizmit nuk mund të dëshmohen vetëm nga zbardhja e dosjeve të sigurimit të shtetit. Në një intervistë për Ora...

Alienët: Snowden pa dosjet e CIA-s, ja çfarë gjeti

0
Njohja dhe trajtimi i të gjithë tifozëve dhe varësve në lidhje me teoritë e komplotit nga tregimet për alienët në Zonën 51, arteriet dhe...

Ja cilat jane dosjet qe do te kalojne tek SPAK –...

0
Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur inventarizimin e dosjeve, të cilat pritet të kalojnë në duart e prokurorëve të SPAK. Në...

Hetim për 200 call center mashtrues/ Mbërrijnë në Tiranë dosjet nga...

0
Gjermania dhe Italia kanë nisur një fushatë të gjerë kundër kompanive call-center pirate, një pjesë e rëndësishme e të cilave kanë filiale në Shqipëri,...

Raporti për Venecian, Meta për dosjet e nxehta: Prokuroria nuk hetoi...

0
Në një raport prej 50 faqesh, Presidenti Ilir Meta ka dhënë të gjitha sqarimet për vendimin e tij për anulimin e dekretit te 30...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS