4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Do te

Etiketim: do te

Kafe, çaj, ujë dhe çdo gjë në bare e restorante do...

0
Nga: Klea Balliu Rritja e çmimeve erdhi e menjëhershme tek të gjitha produktet duke nisur që nga: karburantet, energjia, lënda drusore e deri tek produktet...

NASA do të testojë raketën me energji bërthamore: Atronautët do të...

0
Agjencia Amerikane e Hapësirës (NASA) njoftoi sot bashkëpunimin e saj me Pentagonin për zhvillimin e një rakete me energji bërthamore që do të çojë...

Së shpejti, diagnostikimi i tumoreve do të kryhet me një shikim...

0
Viti i fundit ka patur risi teknologjike pothuajse revolucionare, në veçanti për sa i përket përdorimit të AI, ose më mirë inteligjencës artificiale. Programe...

Disa faktorë që e tregojnë se lidhja juaj nuk do të...

0
Një lidhje përbëhet nga shumë momente e situata, por edhe nga faktorë të ndryshëm që janë tregues të qartë nëse ajo lidhje do të...

Cristiano Ronaldo: Do të luftojmë për ëndrrën tonë deri në fund

0
Prej kohësh, një nga futbollistët më të mirë në historinë e këtij sporti, Cristiano Ronaldo nuk është në formën e tij më të mirë....

Largohuni prej këtyre tre gjërave dhe gjithçka do të funksionojë në...

0
Çdo ditë ne mbajmë me vete ngarkesa të panevojshme jetësore dhe zakone të shumta të këqija që shpesh na bëjnë të ndihemi bosh, të...

‘Do kemi kthime pas’, shenjat e horoskopit më me fat për...

0
Astrologia Meri Shehu, ka zbuluar renditjen e shenjave nga ato me më pak fat te ato me më shumë fat për muajin dhjetor. Sipas saj...

Adele do të përdorë teknologji speciale me vlerë 400 mijë euro...

0
Thuhet se Adele do të përdorë teknologjinë me vlerë 456, 477 mijë euro për të mbrojtur zërin e saj gjatë performancave të saj në...

ARRSH: Do të ketë punime në autostradën Tiranë-Durrës, lëvizja do bëhet...

0
Ditën e sotme nisin punimet në të dyja senset e lëvizjes të aksit rrugor Tiranë-Durrës për 25 ditë me radhë. Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë...

Foto/ Hakerat kërcënojnë Shqipërinë: Do të shtypeni, fat i ish-diktatorit të...

0
Rikthehen hakerat iranianë! Grupi i hakerave “Homeland Justice” ka publikuar një dokument në grupin e hapur në Telegram, përmes të cilit paralajmëron zhvillime në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS