fbpx
15 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dhe

Etiketim: dhe

Dhunë fizike dhe drejtim mjeti në mënyrë të parregullt, policia arreston...

0
Policia e Tiranës njofton se janë arrestuar 4 persona si dhe është proceduar penalisht një tjetër për vepra të ndryshme penale. Një 42-vjeçar i cili...

Kim Kardashian dhe Kanye West u japin fund spekulimeve për ndarje

0
Kim Kardashian ka pozuar e lumtur pranë bashkëshortit. Lajmet për një ndarje mes çiftit Kanye West dhe Kim Kardashian kishin marrë një hov të madh...

Vrasje dhe trafikim narkotikësh, kush janë tre të piketuarit e radhës...

0
Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

Shqipëria publikon bilancin e fundit të viktimave dhe rasteve të reja...

0
Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Gjithashtu, dy persona të tjerë të infektuar me COVID-19 kanë humbur...

Ndeshjet e mbetura të Real Madridit dhe Barcelonës në garë për...

0
Real Madridi është në përparësi ndaj Barcelonës në garë për titull në La Liga këtë sezon dhe kalendari i gjashtë ndeshjeve të mbetura i...

Dy humbje jete dhe 72 raste të reja me COVID-19 në...

0
Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19 në Shqipëri, nga të cilat janë konfirmuar 72...

Të gjitha në ndjekje të Dritës, Prishtinës, Gjilanit dhe Ballkanit nuk...

0
Drita ka vazhduar marshimin drejt titullit të kampionit, teksa ka marrë fitore edhe në xhiron e 27-të 2-0 ndaj Dukagjinit të Klinës. Kësisoj skuadra badhekaltër...

Interi dhe Mancheset City nisin bisedimet, dy skuadrat e mëdha gati...

0
Dy skuadrat e mëdha evropiane, Inter dhe Manchester City janë futur në bisedime për dy futbollistë. Skuadra e Pep Guardiolës prej vitesh e kërkon mbrojtësin...

Nuk fituan trofe dhe u turpëruan në ndeshjen e fundit nga...

0
Ka shkuar edhe një vit me Borussia Dortmundin që nuk ka arritur të fitojë trofe. Klubi gjerman bëri shpenzime të më mëdha në transferime të...

A është e sigurt të bëni not në pishina dhe plazhe...

0
Dëshira për ta kaluar verën në vende si pishina ose plazhe është më e fortë se kurrë këtë vit. Pasi kaluam kaq shumë kohë në...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS