0 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dështon

Etiketim: dështon

Dështojnë në treg, kompanitë private propozojnë sigurim të detyrueshëm për tërmetet

0
Revista “Monitor” ka publikuar pak ditë më parë një shkrim me titull: Sigurimi për fatkeqësitë/Do të presim edhe një tërmet tjetër? Shkrimi vjen në një...

Dy grabitës i bëjnë terror me armë familjes në Vlorë, dështon...

0
Dy meshkuj kanë sulmuar sonte një familje në Vlorë me synimin për ta plaçkitur. Ata nuk kanë arritur të kryejnë grabitjen pasi u përballën...

Publikohet video: Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që ishte i...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Policia sërish dështon në kapjen e të shumëkërkuarit për grabitjen në...

0
Dështon një tjetër operacion i policisë për kapjen e Talo Çelës, i kërkuari për grabitjen në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se Forcat e Ndërhyrjes së...

Policia dështon sërish për kapjen e të shumëkërkuarit për grabitjen e...

0
Dështon një tjetër operacion i policisë për kapjen e Talo Çelës, i kërkuari për grabitjen e Rinasit. Mësohet se Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë...

Adelina Tahiri dështon në përdorimin e ‘photoshop’

0
Ndjekësit ia vërejnë këngëtares lëshimet në foton e publikuar. Adelina Tahiri ka filluar pushimet e saj në jugun e Shqipërisë, dhe imazhet në bikini nuk...

Manchester United vihet pas Coman, nëse dështon Sancho

0
Manchester United ka pasur siguri në fazën sulmues këtë sezon në Ligën Premier.    Djelmoshat e Ole Gunnar Solskjaer, që luajtnë në sulm këtë vit...

Hetimet për Tirana-Bylis/ Dështon seanca e komisionit të etikës për shkak...

0
Dështon seanca e radhës së Komisionit të Etikës për shkak të mungesës së kuorumit. Nga pesë anëtarë të këtij komisioni, vetëm dy ishin të...

Nëse dështon transferimi i Jimenez, Juventus ka ‘planin B’

0
Juventus janë të gatshëm të mposhtin Manchester Unitedin në garën për sulmuesin e Wolves, Raul Jimenez. Maurizio Sarri ka identifikuar sulmuesin meksikan si një objektiv...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS