fbpx
24 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Cilës

Etiketim: cilës

Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’...

0
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit...

Të jetosh mes dhunës dhe frikës/ Njihuni me historinë e Luljetës,...

0
Luljeta prej 20 vitesh përballet me një situatë pa zgjidhje që e ka bërë atë të jetojë mes dhunës dhe me frikë të vazhdueshme....

Detaje të reja/ Sekuestrimi i miliona eurove në Durrës, zbulohet emri...

0
Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me sekuestrimin e afro 2 milion eurove në portin e Durrësit. Mbi 2 mln euro janë...

Kjo është modelja pas të cilës…

0
Kjo është modelja seksi pas të cilës është dashuruar ylli i Interit. Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dhe modelja afrikano-jugore, Anna Modler po kalojnë një...

Flet modelja, të cilës Rita Ora ia mori burrin

0
Ish e dashura e yllit televiziv, Joey Essex është ndarë prej tij pasi kaloj një natë të egër me Rita Orën Lorena Medina 28 vjeqare...

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira veshin të njëjtin fustan, cilës i...

0
Kur je artiste, mund të kesh të përbashkëta jo vetëm në muzikën që përcjell tek publiku, por me sa duket edhe në shijet e...

Sa orë gjumë duhet t’i bëni varësisht nga shenja e Horoskopit...

0
Si fëmijë, shumë kohë shpenzojmë duke u përpjekur të mos flejmë. Por, si të rritur tani na u duket çmenduri ajo dëshirë dhe me padurim...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS