27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bum

Etiketim: Bum

Kush po gënjen?/ ‘Thatësirë’ në turizmin në terren por ministrja raporton...

0
Nga Marina Kërçeli: Edhe pse këtë vit ka pasur rreth 100 mijë turistë më pak për shkak të luftës, nga ana e ministrisë së Financave...

Pilula për abort, SHBA vendos ndalimin, bum kërkesash. Klinikat ngrihen në...

0
Pilulat e abortit, të përdorura tashmë në më shumë se gjysmën e aborteve të fundit në SHBA, po bëhen edhe më të kërkuara pas...

“Nuk ka qenë kurrë kështu!” Bumçi: Sot Rama ka më shumë...

0
"Rama degradoi institucionet"ky është qëndrimi që mban anëtari i kryesisë së PD-së, Aldo Bumçi pak minuta pasi në Kuvend Bajram Begaj u votua për...

Nazarko: Pse në PD nuk flitet për non-grata? Bumçi: Problemi në...

0
Situata politike brenda PD dhe kompleksiteti për të folur për non-gratat kanë shkaktuar debate në emisionin "Log." në Abc të gazetarit Endri Xhafo.I ndodhur...

Bumçi zbulon dy kushtet për bashkimin e PD

0
Anëtari i Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, deklaron se 90% e strukturave nuk e mbështesin Lulzim Bashën.I ftuar në ABC, Bumçi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS